Get Adobe Flash player

kontakt

+48 33 819 45 06

biuro@kancelaria-zmij.pl


dojazd


adres do korespondencji

Kancelaria Prawnicza Żmij 

43-300 Bielsko-Biała

ul. Krasińskiego 24/4


opis dojazdu


Kancelaria Prawnicza Żmij znajduje się w centrum Bielska-Białej na skrzyżowaniu ulic J. Dąbrowskiego i Z. Krasińskiego.

Wejście do siedziby Kancelarii odnajdą Państwo na parterze narożnej kamienicy, pod wskazanym adresem.


Do Kancelarii najłatwiej dojechać od strony ul.
H. Sienkiewicza. Kierując się ul. 3 Maja należy skręcić w prawo w ulicę H. Sienkiewicza, minąć skrzyżowanie z ul. Mickiewicza, następnie na kolejnym skrzyżowaniu skręcić w prawo w ulicę Z. Krasińskiego.


Przy ul. Z. Krasińskiego dostępny jest płatny parking miejski (2zł/h).


oferta specjalna


Czy chciałbyś mieć osobistego prawnika ?


Czy lubisz czuć się pewnie w każdej sytuacji?


Czy bezpieczeństwo jest dla ciebie ważne?


Jeśli tak to zadzwoń 

33 819 45 06

OCHRONA PRAWNA

Ochrona prawna - to usługa abonamentowa świadczona przez Kancelarię na rzecz osób fizycznych.

W ramach Ochrony prawnej możemy zapewnić wsparcie dla osoby fizycznej/rodziny w następujących pakietach:

  • OGÓLNA OCHRONA PRAWNA - to pakiet usług prawnych nie przekraczający 10h pracy Kancelarii. W ramach tych usług świadczymy pomoc prawną przez okres roku od dnia podpisania umowy w zakresie obejmującym każdy z poniższych pakietów. Kancelaria pobiera wynagrodzenie w wysokości 500 zł do wykorzystania w okresie abonamentowym.
  • OCHRONA PRAWNA - BUDUJEMY DOM - to pakiet dla osób mających zamiar rozpocząć inwestycję w postaci budowy domu. W ramach tej usługi zajmujemy się przygotowaniem oraz organizacją wszelkich spraw związanych z uzyskaniem odpowiedniej dokumentacji koniecznej do rozpoczęcia budowy (np. pozwolenie na budowę). Kontraktujemy usługi architakta lub proponujemy architekta współpracującego z Kancelarią. Doradzamy w sprawach zakupu nieruchomości, materiałów budowlanych, kontraktacji wykonawców, odbiorów poszczególnych etapów robót. Negocjujemy i egzekwujemy postanowienia gwarancyjne. Pakiet obejmuje 20h pracy Kancelarii i może zostać wykorzystany w ciągu roku od dnia podpisania umowy. Koszt pakietu to 1500 zł.
  • OCHRONA PRAWNA - MOTORYZACJA - to pakiet skierowany do osób, które chcą zabespieczyć  się na wypadek szkód komunikacyjnych oraz szkód powstałych w ich środkachtransportu. W ramach tego pakietu Kancelaria reprezentuje Abonenta oraz świadczy pomoc w zakresie przygotowywania pism, wniosków, wezwań oraz porozumień. Pakiet obejmuje 10h pracy Kancelarii i może zostać wykorzystany w ciągu roku od dnia podpisania umowy. Koszt pakietu to 500 zł.
  • OCHRONA PRAWNA - NIERUCHOMOŚCI - to pakiet skierowany do osób, które wynajmują lub chcą sprzedać albo kupić nieruchomości. W ramach tego pakietu zajmujemy sie doradztwem w zakresie przygotowania, negocjacji oraz egzekucji zawieranych umów. Udzielamy informacji dotyczących obowiązków Wynajmującego oraz Najemcy a także Kupującego i Sprzedawcy. Udzielamy Informacji dotyczących wskazanych nieruchomości oraz udzielamy porad prawnych w zakresie podatków. Pakiet obejmuje 10h pracy Kancelarii i może zostać wykorzystany w ciągu roku od dnia podpisania umowy. Koszt pakietu to 500 zł.
  • OCHRONA PRAWNA - WINDYKACJA - to pakiet skierowany do osób, które popadły w zadłużenie. W ramach tego pakietu udzielamy porad prawnych oraz przygotowujemy pisma do Wierzycieli. Doradzamy w zakresie możliwości zapobiegania niezasadnym obciążeniom lub bezpodstawnym  egzekucjom. Doradzamy jak przeciwstawić się postępowaniu egzekucyjnemu. Pakiet obejmuje 10h pracy Kancelarii i może zostać wykorzystany w ciągu roku od dnia podpisania umowy. Koszt pakietu to 600 zł.
  • OCHRONA PRAWNA - TURYSTYKA - to pakiet skierowany do osób podróżujących. W ramach tego pakietu świadczymy usługi w zakresie weryfikacji, negocjacji oraz sporządzania umów z biurami podróży oraz przewoźnikami. Załatwiamy formalności dotyczące odszkodowań z tytułu niewykonania lub nienalezytego wykonania umowy. Doradzamy w sprawach indywidualnych w trakcie przygotowania do podróży, w trakcie podróży oraz po jej zakończeniu. Pakiet obejmuje 10h pracy Kancelarii i może zostać wykorzystany w ciągu roku od dnia podpisania umowy. Koszt pakietu to 400 zł.

Każdy z powyższych pakietów może zostać zmodyfikowany na potrzeby Klienta. Po wyczerpaniu pakietu Klient może dokupić godziny usług Kancelarii w cenie proporcjonalnej do posiadanego pakietu. W celu omówienia szczegółów pakietu, zapraszamy do siedziby Kancelarii lub prosimy o kontakt pod numerem: +48 663 491 072 lub +48 33 819 45 06 a także e-mail: biuro@kancelaria-zmij.pl.